Environment tokens (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Value
th: ค่า

en: List
th: ดูลิสต์

en: Save
th: บันทึก

en: Exclude
th: ไม่รวม

en: Other
th: อื่นๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ
