Environment tokens (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Value
tr: Değer

en: List
tr: Liste

en: Save
tr: Kaydet

en: Exclude
tr: Çıkar

en: Other
tr: Diğer

en: About
tr: Hakkında
