Environment tokens (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: List
vi: Danh sách

en: Save
vi: Lưu

en: Other
vi: Khác

en: Environment
vi: Môi trường

en: About
vi: Giới thiệu
