Token Insert (7.x-2.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Name
be: Імя

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Insert
be: Уставіць
