Token Insert (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Insert
ca: Insereix

en: Maximum depth
ca: Profunditat màxima

en: No tokens available
ca: No hi ha tokens disponibles
