Token Insert (7.x-2.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Name
eu: Izena

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: No tokens available
eu: Ez dago aldagairik (tokens) gaituta
