Token Insert (7.x-2.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Name
fa: نام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Token
fa: توکن

en: No tokens available
fa: هیچ توکنی موجود نیست
