Token Insert (7.x-2.2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Name
fi: Nimi

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Token
fi: Muuttuja

en: Maximum depth
fi: Enimmäissyvyys

en: Insert this token into your form
fi: Lisää merkkejä kaavakkeeseesi

en: Change the token users can insert.
fi: Muuta mitä merkkejä käyttäjät voivat syöttää.

en: Select tokens
fi: Valitse merkit

en: administer token insert settings
fi: ylläpidä merkkien asetuksia

en: Token insert
fi: Merkkien syöttö

en: Token insert UI
fi: Merkkien syötön käyttöliittymä

en: Allows you to insert tokens in a textfield or wysiwyg field.
fi: Sallii käyttäjän lisätä merkkejä tekstikenttään tai WYSIWYG kenttään.

en: No tokens available
fi: Korvauskuvioita ei ole saatavilla
