Token Insert (7.x-2.2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Name
fr: Nom

en: General settings
fr: Paramètres généraux

en: Insert
fr: Insérer

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Maximum depth
fr: Profondeur maximale

en: Insert this token into your form
fr: Insérer ce jeton (<em>token</em>) dans votre formulaire

en: No tokens available
fr: Aucun jeton disponible
