Token Insert (7.x-2.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Name
he: שם

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Insert
he: הוספה

en: Token
he: אסימון

en: Maximum depth
he: עומק מקסימלי
