Token Insert (7.x-2.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Name
hr: Naziv

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Insert
hr: Umetni
