Token Insert (7.x-2.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Name
id: Nama

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Insert this token into your form
id: Masukkan token ini ke formulir Anda
