Token Insert (7.x-2.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Name
is: Nafn

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Insert
is: Setja inn
