Token Insert (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Name
ja: 名前

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Token
ja: トークン

en: Maximum depth
ja: 最大の深さ

en: Insert this token into your form
ja: このトークンをフォームに挿入
