Token Insert (7.x-2.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Insert
kn: ಸೇರಿಸಿ

en: Maximum depth
kn: ಗರಿಷ್ಟ ಆಳ
