Token Insert (7.x-2.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Name
lv: Nosaukums

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Insert
lv: Ievietot

en: Token
lv: Marķieris
