Token Insert (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Insert
nl: Invoegen

en: Maximum depth
nl: Maximale diepteniveau

en: Insert this token into your form
nl: Plaats deze token in uw formulier

en: No tokens available
nl: Er zijn geen tokens beschikbaar
