Token Insert (7.x-2.2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Token
oc: Geton (token)

en: Maximum depth
oc: Prigondor maximala

en: Insert this token into your form
oc: Inserir aqueste geton (<em>token</em>) dins vòstre formulari

en: No tokens available
oc: Aucun geton disponible
