Token Insert (7.x-2.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Name
pl: Nazwa

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Insert
pl: Wstaw

en: Token
pl: Wzorzec

en: Maximum depth
pl: Maksymalna głębokość

en: Insert this token into your form
pl: Wstaw ten wzorzec do formularza

en: No tokens available
pl: Brak dostępnych wzorców
