Token Insert (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Name
ro: Nume

en: General settings
ro: Setări generale

en: Insert
ro: Inserare

en: Token
ro: Simbol

en: Insert this token into your form
ro: Introduceți acest simbol în formularul dvs
