Token Insert (7.x-2.2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Name
ru: Название

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Insert
ru: Вставить

en: Token
ru: Токен

en: Maximum depth
ru: Максимальная глубина

en: Insert this token into your form
ru: Вставить этот токен в вашу форму

en: No tokens available
ru: Нет доступных токенов
