Token Insert (7.x-2.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Name
tr: İsim

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Insert
tr: Ekle

en: Token
tr: Simge

en: Insert this token into your form
tr: Bu değişkeni formunuza ekleyin
