Token Insert (7.x-2.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Name
vi: Tên

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Insert
vi: Chèn

en: Maximum depth
vi: Độ sâu tối đa
