Token Insert (7.x-2.4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Name
bo: མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Maximum depth
bo: གཏིང་ཟབ་ཤོས
