Token Insert (7.x-2.4) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Name
cs: Jméno

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Insert this token into your form
cs: Vložit token do formuláře

en: No tokens available
cs: Nejsou dostupné žádné tokeny.
