Token Insert (7.x-2.4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Token
da: Symbol

en: Maximum depth
da: Maksimumdybde

en: Insert this token into your form
da: Indsæt dette token i din formular

en: No tokens available
da: Ingen tilgængelige tokens
