Token Insert (7.x-2.4) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Description
de: Beschreibung

en: General settings
de: Allgemeine Einstellungen

en: Maximum depth
de: Maximale Tiefe

en: Insert this token into your form
de: Dieses Token in Ihr Formular einfügen

en: No tokens available
de: Keine Platzhalter verfügbar
