Token Insert (7.x-2.4) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Name
el: Όνομα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Insert this token into your form
el: Εισάγετε αυτό το σύμβολο (token) αντικατάστασης στην φόρμα σας

en: No tokens available
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα σύμβολα (tokens) αντικατάστασης
