Token Insert (7.x-2.4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Description
es: Descripción

en: Name
es: Nombre

en: General settings
es: Ajustes generales

en: Token
es: Comodín

en: Maximum depth
es: Profundidad máxima

en: Insert this token into your form
es: Inserte este comodín en su formulario

en: No tokens available
es: No hay comodines disponibles
