Token Insert (7.x-2.4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Name
et: Nimi

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Maximum depth
et: Maksimaalne sügavus
