Token Insert (7.x-2.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Name
gl: Nome

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Token
gl: Símbolos
