Token Insert (7.x-2.4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Name
hu: Név

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Token
hu: Vezérjel

en: Maximum depth
hu: Maximális mélység

en: Insert this token into your form
hu: A vezérjel beszúrása az űrlapba

en: No tokens available
hu: Nincs elérhető vezérjel
