Token Insert (7.x-2.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Name
it: Nome

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Insert this token into your form
it: Inserisci questo token nel form

en: No tokens available
it: Nessun token disponibile
