Token Insert (7.x-2.4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Name
sv: Namn

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Maximum depth
sv: Största djup

en: Insert this token into your form
sv: Infoga detta ersättningstecken i ditt formulär

en: No tokens available
sv: Inga ersättningstecken tillgängliga
