Token Insert (7.x-2.4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Token
uk: Замінник

en: Maximum depth
uk: Максимальна глибина

en: Insert this token into your form
uk: Вставити цей замінник у вашу форму

en: No tokens available
uk: Доступні замінники відсутні
