Token Insert (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Name
ar: الاسم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Insert
ar: أدرج

en: Token
ar: رمز نصي (توكن)
