Token Insert (7.x-2.4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Name
pt: Nome

en: General settings
pt: Definições gerais

en: Maximum depth
pt: Profundidade máxima

en: Insert this token into your form
pt: Inserir este token no seu formulário

en: No tokens available
pt: Nenhum token disponível
