Token Insert (7.x-2.4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Maximum depth
sk: Maximálna hĺbka

en: Insert this token into your form
sk: Vložte tento token do svojho formulára

en: No tokens available
sk: Nie sú k dispozícii žiadne tokeny
