Tools (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Save
af: Stoor

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
af: Enige reaksies op hierdie kommentaar sal verlore wees. Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.
