Tools (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Tools
am: መገልገያዎች
