Tools (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Save
ar: حفظ

en: Fields
ar: الحقول

en: Tools
ar: الأدوات

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
ar: أي ردود على هذا التعليق سوف تضيع، و لن يمكن التراجع عن هذا الفعل.
