Tools (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Save
bg: Запази

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
bg: Всички отговори на този коментар ще бъдат изтрити. Това действие не може да бъде върнато.
