Tools (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Fields
bs: Polja

en: Tools
bs: Alati

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
bs: Svi odgovori na komentar će biti izgubljeni. Ova akcija se ne može povratiti.
