Tools (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Save
ca: Desa

en: Fields
ca: Camps

en: Tools
ca: Eines

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
ca: Qualsevol resposta a aquest comentari es perdrà. Aquesta acció no es pot desfer.
