Tools (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Save
cs: Uložit

en: Fields
cs: Pole

en: Tools
cs: Nástroje

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
cs: Budou odstraněny také reakce na tento komentář. Tuto akci nelze vrátit zpět.
