Tools (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: Save
eo: Konservu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
eo: Ĉiuj respondoj al ĉi tiu komento estos perditaj. Ne eblas malfari ĉi tiun agon.
