Tools (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Save
et: Salvesta

en: Fields
et: Väljad

en: Tools
et: Tööriistad

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
et: Kõik selle kommentaari vastused kaovad. Seda toimingut ei saa tagasi võtta.
