Tools (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Save
fi: Tallenna

en: Fields
fi: Kentät

en: Tools
fi: Työkalut

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
fi: Kaikki tämän kommentin vastaukset poistetaan. Tätä ei voi perua.
