Tools (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Cancel
fr: Annuler

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Save
fr: Enregistrer

en: Fields
fr: Champs

en: Tools
fr: Outils

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
fr: Toutes les réponses à ce commentaire seront perdues. Cette action ne peut être annulée.
