Tools (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Save
gl: Gardar

en: Fields
gl: Campos

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
gl: Perderanse as respostas a este comentario. Esta acción non se pode desfacer.
